Previous
Next

Pracowity czwartek dla strażaków z naszego powiatu.

firefighter-484527_1920Czwartek był pracowitym dniem dla strażaków z powiatu dębickiego. Łącznie wzywani do działania byli siedem razy . Dwukrotnie jechali do pożaru w Dębicy : raz na ulice Sobieskiego do palącego się śmietnika , później na ulice Rzeszowską do płonącego mieszkania.
Kolejne alarmy dotyczyły dwóch zdarzeń w Brzostku – uszkodzone dachy na domach , reszta natomiast to interwencje spowodowane utrudnieniami przez gwałtowne i obfite opady deszczu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.