Previous
Next
Previous
Next

Dożynki Powiatowe – informacja dla zmotoryzowanych

94_01Podczas Powiatowych Dożynek w dniu 4 września 2016 r. na stadionie w Brzostku, dostępne będą 3 parkingi przygotowane przez organizatorów.   PARKING 1 – przy ul. Okrągłej, prowadzącej na stadion, dostępny będzie dla samochodów wjeżdżających, do godz. 18:00 (ograniczenie czasowe nie dotyczy aut wcześniej zaparkowanych).   PARKING 2 – u zbiegu ulic Szkotniej i Okrągłej.   PARKING 3 – na końcu ul. Gryglewskiego (zejście na stadion schodami).
źródło; Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.