Previous
Next

Spektakl: „Śluby panieńskie”

sluby_banerNie jedną, a dwie premiery będzie miał spektakl dębickiej „Kurtyny”. „Śluby panieńskie” Aleksandra Fredry wystawi grupa amatorów i miłośników teatru, działająca w Miejskim Ośrodku Kultury, pod kierownictwem Roberta Chodura, aktora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.
Spektakl będzie można zobaczyć 17 i 18 września br. o godz.18.00 na deskach Domu Kultury „Śnieżka”. Premier będzie dwie, ponieważ niektóre role obsadzone są podwójnie.
Aleksander Fredro
„Śluby panieńskie”
Premiera: Lwów, 1833 r.
 
Reżyseria i opracowanie muzyczne:
Robert Chodur
Asystent reżysera, inspicjent:
Dominika Migoń
Współpraca scenograficzna:
Ryszard Kucab
Obsada:
Pani Dobrójska – Monika Sroczyńska, Agata Żmuda
Aniela – Julia Bukała, Agnieszka Górska
Klara – Kinga Świerk
Radost – Piotr Szyper
Gustaw – Szymon Zieliński
Albin – Bartosz Piechota, Marek Szalwa
Jan – Marek Szalwa, Bartosz Piechota
 
Bilety w cenie 20 zł, 10 zł – ulg. do nabycia w DK „Śnieżka”, ul. E. Bojanowskiego 18, tel. 14 670 31 67.
źródło;MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.