Previous
Next

Jutro na dębickim Rynku będzie można zobaczyć Taniec Lwa i pokaz sztuk walki

DSCF2537Jutro, 31 sierpnia z jednodniową wizytą gościła będzie w Dębicy delegacja z zaprzyjaźnionego z Dębicą chińskiego miasta Nanhai. W godzinach przedpołudniowych delegacja samorządowców i przedsiębiorców z Chin odwiedzi Urząd Miejski i spotka się z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem i władzami miasta. Około godziny 10.00- 10.30 na dębickim Rynku będzie miał natomiast miejsce specjalny występ chińskich artystów ze Stowarzyszenia Sztuk Walk i Tańca Lwa Nanhai Huang Feihong-Zhonglian Cables, którzy dębickiej publiczności zaprezentują Taniec Lwa oraz pokaz sztuk walk.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.