Previous
Next
Previous
Next

Akcja ROWER POMAGA w Dębicy

debica-1-mFundacja ekologiczna ARKA wraz z rowerzystami z Dębicy przeprowadziła 16 sierpnia  na Rynku w Dębicy happening Rower Pomaga wraz z warsztatami. Podczas wydarzenia wręczyliśmy także 2 rowery dla wychowanków Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy, które wyjeździli rowerzyści  dla dzieci w ramach akcji Rower Pomaga.
W happeningu i warsztatach współpracowaliśmy z MTB Dębica, Bike Brothers, Matix, grupa Gryf Dębica oraz wychowankami Domu Dziecka „Hanka”. Dziękujemy za pomoc w akcji Rower Pomaga.
Powoli kończy się pula rowerów w tegorocznej akcji, ale jest szansa na jeszcze jeden wymarzony rower dla dzieci z Dębicy, czyli rowerzyści na rowery!!!
Akcja okazała się już dużym sukcesem gdyż przejechaliśmy ponad 950 tysięcy kilometrów, a w akcji wzięło udział ponad 22 tysięce osób.
Tradycyjnie w akcji łączymy tematykę ekologiczną z społeczną. Namawiamy wszystkich rowerzystów, aby wpisywali przejechane na rowerze kilometry na stronie www.RowerPomaga.pl Od razu zobaczą w specjalnym kalkulatorze o ile ograniczyli emisje CO2, gdyby tę samą odległość pokonali samochodem.
Za każde 20000  wspólnie przejechanych na rowerach kilometrów dzięki sponsorom przekazujemy dzieciom z domów dziecka i świetlic środowiskowych ich wymarzony rower.
Dzięki Waszemu niewielkiemu wsparciu akcji ROWER POMAGA wspólnie możemy sprawić im wielką radość. Wystarczy wpisywać przejechane na rowerze kilometry na stronie www.rowerpomaga.pl
A tytułowy ROWER POMAGA łączy w sobie wiele elementów. To ochrona środowiska, dbanie o własne zdrowie i ważny cel społeczny.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.