Previous
Next
Previous
Next

Zlot Militarny w Stępinie w najbliższy weekend 19-21 sierpnia

stępinaW najbliższy weekend odbędzie się w Stępinie Zlot Militarny. Rekonstrukcja  bitwy będzie mieć miejsce w  niedzielę o godz. 15.00, i potrwa około godziny. Bitwa rozegra się w kamieniołomie oddalonym  około 3 km od schronu kolejowego. Proszę więc tam się kierować lub doliczyć czas dojścia i dłuższy spacer jeśli zaparkujemy obok schronu,  teren kamieniołomu to świeże wyrobisko – proszę przemyśleć temat obuwia. Gmina Frysztak (współorganizator) zabezpiecza logistykę, w tym bezpłatne parkingi (ze strażakami), pozostałe parkingi będą prywatne (i raczej płatne).
– Zwiedzanie schronu jest odpłatne – dla dorosłych – 5 zł, dla dzieci do lat 16 – 2 zł.

Źródło: www.facebook.com/Schron-Kolejowy-Stępina-Cieszyna
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.