Previous
Next
Previous
Next

Bilet MKS kupisz w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego już od najbliższego poniedziałku.

plakat MKSJuż od najbliższego poniedziałku 29 sierpnia w godzinach od 9:00 do 14:00  będzie można zakupić  bilety okresowe MKS na wszystkie linie komunikacyjne w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Dębicy przy ul. Głowackiego (budynek dworca PKP). Sprzedaż biletów okresowych potrwa do 2 września.
„Chcemy poprzez tą inicjatywę wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców, zwłaszcza tym mieszkającym w okolicach centrum miasta oraz przyjezdnym  i stworzyć możliwość zaopatrywania się w bilety okresowe w zlokalizowanym w budynku dworca PKP Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego bez konieczności wybierania się do siedziby MKS u przy ul. Sandomierskiej 3. Jeśli inicjatywa ta spotka się z zainteresowaniem mieszkańców, sprzedaż biletów w Punkcie Informacyjnym będzie odbywać się cyklicznie pod koniec każdego miesiąca” –  mówi burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.
W utworzonym na początku maja br. Punkcie Informacyjnym można pobrać druki urzędowe, złożyć pisma adresowane do Urzędu Miejskiego i uzyskać informacje dotyczące załatwiania różnych spraw w urzędzie.  W punkcie informacyjnym można także zasięgnąć informacji dotyczącej bieżących wydarzeń kulturalnych i sportowych, które odbywają się na terenie miasta w najbliższym czasie. Raz w miesiącu w Punkcie pełnią także dyżur przedstawiciele Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego, którzy doradzają m.in. w zakresie pozyskania dotacji dla przedsiębiorców.
Punkt Informacyjny Urzędu Miejskiego w Dębicy – budynek dworca PKP
ul. Głowackiego  30, 39-200 Dębica,  tel. 669 506 502, umdebica@um.debica.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.