Previous
Next

Szkoła Muzyczna Yamaha zaprasza!

plakatOd początku września rozpoczynają się zajęcia w Szkole Muzycznej Yamaha. Na zajęcia nauki muzyki mogą przychodzić już kilkuletnie brzdące oraz osoby w wieku dojrzałym. – Nie ma ograniczeń wiekowych – przekonuje Sylwia Wygonik z Yamahy. Jeśli ktoś ma chęć zobaczyć czy nauka muzyki to coś dla niego, może skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej. Zapraszamy.
Szczegółowa oferta szkoły na nadchodzący rok szkolny zamieszczona jest na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.