Previous
Next
Previous
Next

Ciężki piątek dla strażaków

firefighter-358837_1920(1)Piątkowe opady dały się we znaki strażakom z powiatu dębickiego.  Ponad 12 razy wzywani byli do usunięcia wody oraz naprawienia szkód jakie spowodowała. Między innymi służby interweniowały w Dębicy na ulicy 1 Maja przy wypompowywaniu wody z hali produkcyjnej  oraz na terenie zalanych wiaduktów na ulicy Kościuszki i Świętosława . W Zasowie , Jodłowej ,Wiewiórce i Bobrowej interwencja dotyczyła nadmiaru wody w pomieszczeniach gospodarczych oraz  nieprzejezdnej drogi powiatowej.
Oprócz likwidowania szkód spowodowanych gwałtownymi ulewami , strażacy mieli za zadanie usunięcie powalonego drzewa na ulicy Kościuszki w Dębicy . usunięcie skutków kolizji w Pilźnie  czy pozbycie się nieproszonych lokatorów; nietoperza w jednym z mieszkań w Pilźnie , a gniazda szerszeni z budynku w Kamienicy Górnej i w Czarnej.
W Róży straż wezwana została do udzielenia pomocy osobie porażonej prądem , oraz zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca LPR.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.