Previous
Next

Droga powiatowa w Zwierniku do remontu

zwiernikWiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zostanie wyremontowana droga powiatowa przebiegająca przez Zwiernik. Powiat dębicki otrzymał na ten cel promesę w wysokości 800 tysięcy złotych. Został już ogłoszony przetarg na przebudowę drogi na 2,4-kilometrowym odcinku od szkoły w kierunku Zalasowej.
Otwarcie ofert przewidziano na 11 sierpnia. Inwestycja ma być wykonana do 30 października 2016 roku
źródło ; Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.