Previous
Next
Previous
Next

Podsumowanie pierwszego miesiąca wakacji na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

DSC03162Za nami pierwszy miesiąc wakacji na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
W lipcu basen zewnętrzny odwiedziło ponad 8500 osób, które zdecydowały się spędzić ciepłe i słoneczne wakacyjne dni na naszym kompleksie.
Przez cały lipiec dokładaliśmy wszelkich starań, by w jak największym stopniu umilić Państwu czas spędzony nad wodą w otoczeniu ciekawego krajobrazu, który otacza na nasz kompleks.
W tym celu na inaugurację sezonu letniego, podczas pierwszego wakacyjnego weekendu na basenie sportowym został rozłożony dmuchany wodny tor przeszkód WIBIT, dla wszystkich dzieci przygotowano plażę palmową z huśtawkami i wielkimi klockami do zabawy, zorganizowano również wyścigi na pontonach, animacje oraz gry i zabawy w wodzie. Dla wszystkich chcących  aktywnie spędzić czas nad wodą przygotowano pełno wymiarowe boisko do gry w siatkówkę plażową. Jednak największą atrakcją w tym roku było otwarcie dwóch nowych zjeżdżalni dla dzieci – pierwsza rurowa o długości 8 m oraz druga rynnowa o długości 3 m.
W dniach 9-10 lipca wspólnie z Dębicką Akademią Siatkówki „KĘPA”  zorganizowaliśmy
II Plażowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięło udział łącznie 27 par, które rywalizowały o ciekawe i cenne nagrody, sprawiając tym samym, że wypoczynek nad wodą można łączyć z aktywnością sportową.
W tym roku po raz pierwszy na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu zorganizowaliśmy kino letnie. Na inauguracje wyświetliliśmy film bezpośrednio związany z naszym kompleksem na mianowicie „Gdzie jest NEMO”, który przyciągnął liczną ponad 90 osobową grupę dzieci z rodzicami oraz młodzieży, którzy wspólnie z nami spędzili pierwszy lipcowy wieczór filmowy.
Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i wybranie naszych basenów jako miejsca do spędzenia czasu wolnego wśród przyjaciół i rodziny.
Tym samym gorąco zapraszamy do dalszych odwiedzin Kompleksu Basenów „NEMO”.. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by czas jaki Państwo spędzą na naszym kompleksie mijał w jak najlepszym nastroju i pozostał długo zapamiętany.
Krzysztof Lipczyński

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.