Previous
Next
Previous
Next

Dziś sesja nadzwyczajna w Ratuszu

ratusz22 sierpnia 2016 r. o godz. 1530,   w sali 51 Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2 odbędzie się XXIII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy
Porządek obrad przedstawia się następująco:
Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
Przyjęcie porządku obrad
Podjęcie uchwał w sprawie:
1. Wyrażenia zgody na przystąpienie do opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Dębicy na lata 2016-2020 oraz upoważnienia do zaciągnięcia zobowiązania finansowego na jego realizację.
2. Przyjęcia do realizacji „Strategii Rozwoju Dębicko – Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego”.
3. Zmiany nazwy Miejskiego Gimnazjum Nr 4 w Dębicy.
4. Tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli zatrudnionych w podległych szkołach, przedszkolach i bibliotece pedagogicznej, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Dębica.
5. Zmiany uchwały w sprawie ustalenia regulaminu przyznawania dla nauczycieli: dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw.
Zamknięcie sesji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.