Previous
Next

III Plażowy Turniej Piłki Siatkowej na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

turniej20-21 sierpnia 2016r., na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu odbył się
III Plażowy Turniej Piłki Siatkowej o puchar Wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza, Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztofa Lipczyńskiego oraz Prezesa Dębickiej Akademii Siatkówki „KĘPA” Piotra Mazura, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicka Akademia Siatkówki „KĘPA”.
W pierwszym dniu turnieju podziwialiśmy zmagania kobiet w kategorii OPEN. Tego dnia łącznie wystartowało 7 par, które rywalizację w turnieju toczyły w systemie brazylijskim, gdzie po dwóch przegranych meczach drużyna odpadała z zawodów. Podczas pierwszego dnia rozegrano łącznie 12 spotkań, które stały na bardzo dobrym i wyrównanym poziomie. W tym dniu Panie przykuły uwagę licznie zgromadzonej publiczności, która ze sporym zainteresowaniem przyglądała się zmaganiom na boisku, podczas których nie brakowało ciekawych zagrań oraz efektownych obron.
Drugiego dnia do rywalizacji w turnieju przystąpili mężczyźni w kategorii OPEN, podczas którego wystartowało 18 par. Wszystkie drużyny rywalizowały w systemie pucharowym, który przy ewentualnej porażce, kończył nadzieje o triumfie w turnieju. Podczas trzeciej edycji turnieju kolejny raz mogliśmy liczyć na silną obsadę turnieju, w którym wystartowało wielu zawodników na co dzień występujących w II i III ligowych klubach siatkarskich m.in.: KS Błękitni Ropczyce, Karpaty Krosno oraz PZL Sędziszów Małopolski. Tego dnia rozegrano łącznie 19 spotkań, które stały na bardzo wysokim  poziomie. Byliśmy świadkami wielu ciekawych wymian, efektownych obron i  mocnych ataków. Każda drużyna wznosiła się na swój wysoki poziom, sprawiając tym samym, iż wiele pojedynków było niezwykle wyrównanych, a do ich rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. W turnieju wzięło udział aż 7 par, w których w skład wchodzili obecni lub byli już wychowankowie Dębickiej Akademii Siatkówki „Kępa”. Po bardzo dobrych meczach reprezentantów „Kępy”, do najlepszej szóstki turnieju dotarły pary Piotr Cebula/Jan Krasnoid oraz Dominik Czaja/Paweł Cyran, które po ambitnej walce uległy swoim przeciwnikom w walce o wejście do najlepszej trójki turnieju.
W fazie finałowej turnieju zmierzyły się ze sobą trzy najlepsze pary, między którymi mecze zdecydowały o końcowym triumfie w turnieju.
Organizatorzy dla najlepszych trzech par w obu kategoriach przygotowali atrakcyjne nagrody m.in.: medale, dyplomy, puchary oraz bony finansowe.
WYNIKI II PLAŻOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ:
Kobiety OPEN :
I miejsce – Lidia Kądzielawa / Aleksandra Stolarczyk
II miejsce – Anna Ząbek / Karolina Działo
III miejsce – Kinga Rusek / Karolina Rusek
Mężczyźni OPEN :
I miejsce – Piotr Groszek/ Grzegorz Rusin
II miejsce –Kamil Warzocha/ Patryk Grendysa
III miejsce –Michał Płecha / Sebastian Słomian
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju, tym samym gratulujemy osiągniętych wyników, ambitnej walki, zaangażowania oraz dobrej postawy fair play. Mamy nadzieję, iż w kolejnych edycjach również będziemy gościć tak wielu znakomitych zawodników, tym samym propagując siatkówkę wśród lokalnej społeczności.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.