Previous
Next

Piękna włocławianka została żoną Tomka Puzona! FOTOREPORTAŻ

SGA_8481W minioną niedzielę sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Tomasz Puzon oraz pochodząca z Włocławka Katarzyna Czarnecka. Ślub odbył się w rodzinnym mieście panny młodej czyli Włocławku. Pani Kasia jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Tomek pochodzi z Dębicy, tu mieszkają jego rodzice i często odwiedza rodzinne miasto. Jest mistrzem obu Ameryk w karate kyokushin, a swoją sportową drogę rozpoczynał w Dębickim Klubie Karate Kyokushin.
Uroczystość odbyła się we włocławskiej katedrze. Panna młoda wystąpiła w pięknej białej sukni z koronkową górą, pan młody natomiast zaprezentował się we wzorzystej marynarce ze srebrnym ornamentem i czarnymi klapami oraz tradycyjną czarną muszką. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i zapraszamy do Dębicy!

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.