Previous
Next
Previous
Next

Podsumowanie Kina Letniego na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

DSC03319Każdego roku, podczas trwających wakacji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica stara się dostarczyć wszystkim klientom Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu wiele różnorodnych atrakcji. W związku z podjęciem się wraz z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Urzędem Gminy Dębica organizacji Kina Letniego, w tym roku po raz pierwszy mieszkańcy Gminy Dębica mieli okazję obejrzeć „pod gołym niebem” trzy filmy.
Chcąc jak najlepiej odzwierciedlić kinowy charakter i nadać całemu wydarzeniu atmosfery takiej jak w sali kinowej,  własnoręcznie zaprojektowaliśmy specjalny ekrany o wymiarach 6m x 3,6m, który bardzo dobrze wpasował się na tle basenu. Dzięki naszym Partnerom : Firmie Olimp Laboratories, Tikkurila Polska SA oraz VENTOR podczas kina letniego wykorzystaliśmy otrzymane firmowe leżaki, które dodatkowo nadały specjalnego wakacyjnego charakteru naszemu wydarzeniu, a przy tym pozwoliły na wygodne oglądanie filmu.
W tym roku podczas wakacji zdecydowaliśmy się wyświetlić trzy filmy :

  • 29 lipca – „Gdzie jest NEMO”
  • 12 sierpnia – „Klik i robisz co chcesz”
  • 26 sierpnia – „Jestem Bogiem” („Limitless”)

Bardzo cieszy nas wysokie zainteresowanie oraz frekwencja. Podczas trzech seansów łącznie gościliśmy 254 osoby, rodziców z dziećmi, młodzież oraz dorosłych zwolenników kina.
Oprócz wygodnych leżaków oraz dużego ekranu nie mogło zabraknąć smacznej przekąski w postaci popcornu, który czekał na każdego, kto przeszedł na seans.
Mając na uwadze dobro wszystkich chcących obejrzeć film pod gołym niebem, wstęp na każdy seans podczas Kina Letniego był darmowy.
Podejmowane przez nas inicjatywy mają na celu integrować lokalną społeczności, dostarczać atrakcji oraz uprzyjemniać chwile spędzone w gronie rodziny oraz znajomych. Taką inicjatywą było podjęcie się organizacji Kina Letniego, które na stałe zagości na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.
źródło; GOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.