Previous
Next

Czad Festiwal – zapraszamy na nasz profil FB

IMG_0034Jak z pewnością zauważyli nasi sympatycy nie każdy materiał zamieszczony na naszym profilu FB pojawia się na naszym portalu- wynika to z wielu względów, o których dużo by pisać. Właśnie na naszym profilu FB można znaleźć obszerną relację z minionego już Czad Festiwalu. Jest tam kilka filmów z fragmentami koncertów grupy Sabaton, Nihgtwish i wielu innych. Jest też relacja z koncertu grupy Farben Lehre na której jeden z fanów przyszedł z arbuzem na głowie i świetnie się bawił w tak muzyki. Zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.