Previous
Next
Previous
Next

31-latek odpowie za kradzież roweru

PolicjaPolicjanci z Komisariatu Policji w Brzeźnicy zatrzymali sprawcę kradzieży roweru górskiego. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Kochanówki.
Zgłoszenie o kradzieży roweru policjanci przyjęli w piątek 9 września po godz. 20. Skradziony rower miał znajdować się przy jednym ze sklepów w Brzeźnicy. Wartość jadnośladu właściciel wycenił na kwotę 1000 złotych. Następnego dnia policjanci podczas prowadzonych działań ustalili złodzieja.
W miejscu zamieszkania 31-letniego mieszkańca Kochanówki funkcjonariusze znaleźli skradziony rower. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty w sobotę. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło;  http://www.podkarpacka.policja.gov.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.