Previous
Next
Previous
Next

Zaginął ! Policja prosi o pomoc !

ss126744167Komenda Powiatowa Policji w Dębicy poszukuje zaginionego Stanisława Króla, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Zaginiony wyszedł z domu we wtorek 6 września i do tej pory nie powrócił.

Policja o zdarzeniu została poinformowana w czwartek 8 września, trwają poszukiwania.
Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, waga około 75 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie szpakowate, oczy jasno niebieskie, twarz pociągła.
Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę do bioder zapinaną na zamek, zieloną koszulę w kratę, granatowe spodnie dżinsowe, buty sportowe marki „Adidas” koloru szarego.
Osoby, które mają informacje dotyczące zaginionego, proszone są kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dębicy tel. (14) 67 06 310.
źródło; http://www.podkarpacka.policja.gov.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.