Previous
Next
Previous
Next

Areszt tymczasowy dla 22-letniego mieszkańca Dębicy

policja 2Wczoraj Sąd Rejonowy w Dębicy na wniosek prokuratury zastosował wobec 22-latka areszt tymczasowy. Mężczyzna w niedzielę dotkliwie pobił swojego 39-letniego krewnego. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami trafił do dębickiego szpitala.
Zgłoszenie o pobiciu 39-latka, oficer dyżurny dębickiej policji odebrał w niedzielę. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że zrobił to spokrewniony z poszkodowanym mężczyzna. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem policyjnego patrolu. Z uzyskanych od lekarza informacji wynikało, że obrażenia mężczyzny były bardzo poważne i realnie zagrażające życiu. W poniedziałek, 22-letni mieszkaniec Dębicy został zatrzymany. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.
Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu. Popełnione przez 22-latka przestępstwo zostało zakwalifikowane jako usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.
Wczoraj Sąd Rejonowy w Dębicy na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Postępowanie prowadzi wydział dochodzeniowo śledczy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy
źródło;Policja Rzeszów

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.