Previous
Next
Previous
Next

Basen Zewnętrzny czynny jeszcze w weekend !!!

DSC03135Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, iż w wyniku prognozy sprzyjających warunków atmosferycznych basen zewnętrzny na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu będzie czynny ostatni raz podczas zbliżającego się weekendu tj. 10-11 września ( sobota/niedziela) w  godzinach od 12.00 do 17.00.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do korzystania z ostatnich chwil nad basenem zewnętrznym podczas ciepłej i słonecznej pogody.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.