Previous
Next
Previous
Next

Hutchinson Poland Sp. z o.o., wicestarosta Mateusz Pasek i gmina Dębica

gmina debica godłoDo naszej redakcji dotarło pismo w sprawie planowanych inwestycji Hutchinson Poland Sp. z o.o. na terenie gminy Dębica, które samorząd skierował do firmy. Zamieszczamy go poniżej w całości.
„Szanowny Pan
Piotr Gąska
BSS Vice President- European Division
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Stanowisko Rady Gminy Dębica podjęte w dniu 6 września 2016 roku w sprawie stwarzania warunków do inwestowania w Gminie Dębica.
Wyrażamy zadowolenie i ogromną satysfakcję, że tak szanowany inwestor jak Hutchinson Poland Sp. z o.o. lokalizuje swoja inwestycję w Gminie Dębica.
Za dotychczasową konstruktywną współpracę serdecznie dziękujemy. Podstawową rolę odegrała tu osoba Wiceprezydenta Firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. Pana Piotra Gąski, współpracowników jak również konsultantów ze strony Gminy Dębica oraz zaangażowanie osoby wicestarosty powiatu dębickiego.
Duże rozczarowanie budzą jednakże jednostronne wypowiedzi Wicestarosty powiatu Dębickiego Pana Mateusza Paska, zarówno do prasy jak i wywiady do telewizji pomniejszające rolę jedynego partnera jakim jest Gmina Dębica. Takie działanie powoduje dezinformację społeczną oraz może powodować zaburzenia procesu negocjacyjnego miedzy Hutchinson Poland Sp. z o.o. a Gminą Dębica. Sytuacja ta wprowadziła duży niepokój wśród Radnych i Mieszkańców Gminy Dębica. Przecież to Rada Gminy na wniosek Wójta od lat czyniła starania i ponosiła koszty przygotowania terenów pod strefę ekonomiczną. Skromnym przykładem takiego działania ze strony Wicestarosty są przedwczesne informacje oraz nieuprawniona organizacja naboru pracowników dla firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o. poprzez publikacje i wywiady. Wobec powyższego mając na uwadze sfinansowanie przedmiotowego przedsięwzięcia w tym przeznaczenie przez Radę Gminy Dębica dodatkowych środków finansowych na uzbrojenie terenu nie oczekując na możliwości pozyskania środków unijnych, zwracamy się z prośbą o osobisty Pana przyjazd względnie oddelegowanie osób upoważnionych w dowolnym czasie na spotkanie z Radą Gminy Dębica. Jestem przekonany, że spotkanie takie będzie dla obu stron wyrazem uznania
i wzajemnego szacunku oraz otwartości na dalszą nasza współpracę.
Z poważaniem
Przewodniczący Rady Gminy Dębica
Piotr Żybura”.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.