Previous
Next
Previous
Next

Edward Brzostowski odmawia przyjęcia tytułu „Zasłużony dla powiatu dębickiego”. Ten tytuł należy się pracownikom „Igloopolu” – uważa twórca Kombinatu

Edward BrzostowskiEdward Brzostowski odmawia przyjęcia tytułu „Zasłużony dla powiatu dębickiego”. Jego zdaniem ten tytuł powinien trafić nie do niego, ale do ponad 30 tysięcznej załogi Igloopolu, która w latach istnienia kombinatu wypracowała ogromny majątek służący do dziś mieszkańcom Dębicy. „Tytuł Zasłużony dla Powiatu Dębickiego” należy się nie mnie lecz całej załodze Igloopolu – która za swoją pracę, za oddanie i poświęcenie dla firmy i naszego miasta, wskutek politycznych decyzji o likwidacji Igloopolu została pozbawiona pracy oraz okradziona z praw własności, wynikających z posiadanych udziałów” – pisze w swoim piśmie dyrektor Kombinatu Rolno Przemysłowego Edward Brzostowski. Poniżej zamieszczamy skan pisma.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.