Previous
Next
Previous
Next

Handmade – zajęcia z rękodzieła dla wszystkich

handmade (2)Dzieci i młodzież z Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka”, działających przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Świetlicy „Iskierka” działającej przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie, zakończyły zajęcia z handmade.  Dla kreatywnych uczestników zainteresowanych rzemiosłem artystycznym i pragnącym rozwijać zdolności manualne, Pani Krystyna przygotowała wyjątkowe spotkanie ze sztuką. W trakcie zajęć uczestnicy ręcznie wykonywali różnego rodzaju przedmioty przy użyciu unikatowych technik zdobniczych.
Dzieci dowiedziały się jak zrobić oryginalną biżuterię z kolorowych koralików lub metodą sutaszu, ozdobne szkatułki, poduszki, szmaciane zabawki. Pokazane zostały również niecodzienne techniki artystyczne, a także poruszyły zagadnienia związane z estetyką, łączeniem różnych materiałów i metod artystycznych.
Zajęcia niezwykle rozwinęły zmysł artystyczny i wyobraźnię. Nabyte zdolności nie tylko pozwolą na wykonywanie podobnych ozdób we własnym domu, ale także rozbudziły kreatywność i pozwolą na urzeczywistnianie własnych  wyobrażeń.
Zajęcia mogły odbyć się dzięki pozyskanym środkom w ramach programu „Witaj w Klubie”z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie a realizowanego przez Sportowy Klub Bilardowy Pino.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.