Previous
Next

Pracowity początek tygodnia dla strażaków z powiatu.

firefighter-358837_1920(1)W ciągu dwóch dni strażacy trzykrotnie usuwali gniazda agresywnych owadów w Czarnej, Podlesiu i Pustkowie. W poniedziałek pomagali w zabezpieczeniu dwóch wypadków na drodze DW985 w Pustyni oraz w Strzegocicach na DK73, gdzie ranna została 1 osoba. We wtorek strażacy udzielali pomocy poszkodowanemu w wypadku z udziałem motoroweru na ul. Wilhelma Macha w Dębicy. Oprócz tego interweniowali w otwarciu mieszkań na ul. Strumskiego oraz ul. Mościckiego . Gwałtowne opady spowodowały, że strażacy zmuszeni byli do wypompowywania wody spod wiaduktu na ulicy Świętosława oraz usunięcia powalonego konaru drzewa z ulicy 1-go Maja.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.