Previous
Next
Previous
Next

Jodłowa. Wybudowano łącznik pomiędzy szkołą a salą gimnastyczną

jodlowaZakończyła się budowa tak długo oczekiwanego przez rodziców, nauczycieli i dzieci łącznika komunikacyjnego (przewiązki) pomiędzy budynkiem szkoły a budynkiem sali gimnastycznej w Jodłowej.
Budowę łącznika zaprojektowano w technologii monolitycznej żelbetowej , konstrukcja w całości wykonana jest z żelbetu. Dach oraz obudowa ścian oparta jest na ramach stalowych w konstrukcji lekkiej, szkieletowej. Dzięki wybudowaniu łącznika z pewnością zmniejszy się ilość zachorowań, jakim do tej pory ulegały dzieci przechodzące po lekcji wychowania fizycznego z sali gimnastycznej do budynku szkoły. Łącznik poprawi również warunki pracy konserwatora i sprzątaczki, ponieważ wszystkie nieczystości nie będą wnoszone na butach bezpośrednio z podwórka na korytarz, gdzie dzieci przebierają obuwie. Kolejną ważną informacją dla naszych mieszkańców wynikającą z budowy łącznika jest jego wpływ na bezpieczeństwo, gdyż dzieci będą mogły poruszać się w obrębie szkoły a nie wychodzić na podwórko i nie wybiegać na jezdnię, stwarzając zagrożenie zdrowia i życia. Łącznik jest piękną nowoczesną konstrukcją, wybiegającą w przyszłość. Jednakże pełny efekt końcowy zostanie osiągnięty w roku przyszłym, kiedy to zarówno budynek szkoły podstawowej  jak i sala gimnastyczna zostaną poddane termomodernizacji i zostaną wykonane w takiej samej kolorystyce, jaką w chwili obecnej wykonany jest  łącznik, co z całą pewnością wpłynie na poprawę wizerunku naszej gminy. Koszt budowy łącznika to kwota 251 268,12 zł brutto.
Źródło:UG Jodłowa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.