Previous
Next
Previous
Next

Seniorzy w Teatrze

seniorzySeniorzy nie chcą rezygnować z kultury, sztuki, otaczającego ich piękna. W związku z ich oczekiwaniami i pozyskanym środkom z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu „Na sportowo znaczy zdrowo” realizowanego przez Sportowy Klub Bilardowy Pino seniorzy z Miasta Dębicy, Gminy Dębica i Gminy Czarna odwiedzili Teatr im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.
W dniu 22 września, 40 seniorów, uczestników Domu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Gminy Dębica jak również seniorów z Gminy Czarna miało przyjemność przeżyć niesamowitą przygodę podczas spektaklu pt. „Mój Boski Rozwód”. Szalenie dowcipna i błyskotliwa komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, a także o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich pozwoliła na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego. Śmieszne i zarazem wzruszające sytuacje oraz pełne humoru i życiowej mądrości teksty sprawią, że zupełnie inaczej można spojrzeć na swoje życie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.