Previous
Next
Previous
Next

KANA rozpoczyna działalność

zajecia_podst.Katolickie Centrum Edukacji KANA informuje, że od 7 września ruszają językowe i przedmiotowe zajęcia edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z miasta Dębicy. Wykaz sal w których odbędą się zajęcia inauguracyjne wywieszony zostanie na tablicy ogłoszeń. Podczas zajęć inauguracyjnych uczniowie otrzymają terminarz cyklicznych zajęć edukacyjnych. Poniżej zamieszczamy tabelę z informacją o terminach rozpoczęcia zajęć.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.