Previous
Next

Swoim BMW wjechał w las …

IMG_5718Do niecodziennego wypadku doszło w Golemkach (gmina Czarna). Z nieznanych przyczyn kierowca ciemno granatowego  BMW nagle zjechał z drogi. Auto z dużą prędkością wjechało w przydrożny las i ścięło dwa sporej grubości drzewa nim się zatrzymało. Samochód został poważnie uszkodzony.  Na miejsce wezwano strażaków, którzy udzielili pomocy poszkodowanemu kierowcy auta.  Sprawę wyjaśniają policjanci z Czarnej.
fot. PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.