Previous
Next

Rusza nabór drużyn do VIII Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS 2016/2017.

DSC01895Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje o rozpoczęciu naboru drużyn do VIII Edycji Gminnej Ligi Amatorskiej Piłki Siatkowej GLAPS 2016/2017.
Zgłoszenia drużyn z wykazem zawodników oraz numerem kontaktowym należy przesłać na adres email: sznesteruk@op.pl lub jmalec@ugdebica.pl
Termin zgłoszeń do 14.10.2016 r.
Planowane rozpoczęcie rozgrywek 27-30.10.2016 r.
Spotkanie organizacyjne VIII Edycji GLAPS zaplanowano na 20.10.2016 r.,
w Urzędzie Gminy Dębica o godz. 1400 .
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej do wzięcia udziału w rozgrywkach !
Regulamin rozgrywek GLAPS znajduję się na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w zakładce Ligi Gminy Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.