Previous
Next

Na ulicy Wielopolskiej znaleziono wisielca – dalsze szczegóły

PolicjaPierwsza informacja o zdarzeniu dotarła do dębickiej Straży Miejskiej w miniony piątek po godzinie 19.00. – Zadzwoniła do nas kobieta z ulicy Wielopolskiej i powiedziała, że w okolicy unosi się nieprzyjemny zapach – relacjonuje Sylwester Bieszczad, komendant dębickich strażników. Nasz patrol po przybyciu na miejsce rzeczywiście stwierdził, że w powietrzu unosi się fetor. Udali się w kierunku niewielkiego zagajnika znajdującego się przed obwodnica. Tam na ścieżce znaleziono czarną kurtkę. Trochę dalej na drzewie wisiał człowiek.
Ciało było w stanie daleko posuniętego rozkładu. Mężczyzna ten musiał wisieć kilka dni a upały jakie miały miejsce w minionym tygodniu miały wpływ na szybkość rozkładu ciała. Widok był makabryczny. Wezwano na miejsce policję i straż pożarną.
-Po przeszukaniu kurtki okazało się, że jest w nim kartka z danymi osobowymi tego człowieka – informuje Sylwester Bieszczad. Nie było w niej żadnych innych dokumentów. Okazało, że jest to zaginiony przed kilkoma tygodniami mężczyzna mieszkający na pobliskim osiedlu.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.