Previous
Next
Previous
Next

Na ulicy Wielopolskiej znaleziono wisielca

policjaW piątek wieczorem na ul. Wielopolskiej w Dębicy znaleziono wiszące ciało mężczyzny. Człowiek ten prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Ciało znaleziono w niewielkim zagajniku.
Mężczyzna wisiał na jednym z drzew. Dębiccy  strażacy na miejsce akcji dotarli po godzinie 20-tej. Ich zadnie polegało na oświetleniu miejsca zdarzenia i pomocy w zdjęciu ciała wisielca. – To był zaginiony przed kilkoma tygodniami mężczyzna – mówi rzecznik prasowy dębickich  policjantów Jacek Bator. Informacja o tym, że jest poszukiwany pojawiła się na stronie internetowej policji.
Nie są znane przyczyny dla których ten człowiek zdecydował się na tak drastyczny czyn.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.