Previous
Next

Strażacy nie próżnowali

firefighter-358837_1920(1)Ubiegły weekend był pracowitym dniem dla strażaków z naszego powiatu . W sobotę interweniowali 4-krotnie. Jedna z interwencji dotyczyła śmiertelnego wypadku na A4, na wysokości Pustyni. Strażacy usuwali skutki kolizji i pomagali zabezpieczyć teren. Reszta wyjazdów dotyczyła usunięcia gniazd agresywnych owadów w Dębicy na ulicy Granicznej oraz dwukrotnie w Paszczynie. W niedziele, strażacy nie siedzieli bezczynnie. Wezwanie na ulicę Rzeszowską do uszkodzonej podczas opadów płyty kominowej zapoczątkowało kolejny pracowity dzień. W Żyrakowie usuwali plamę oleju , natomiast na A4-Wola Wielka usuwali skutki kolizji spowodowane najechaniem ciężarówki(lawety) na zamiatarkę. Weekend ten strażacy zakończyli dzisiejszego ranka usuwając gniazdo owadów na Kościuszki oraz pomagając odpowiednim służbom w oświetleniu terenu, na którym znaleziono zwłoki na ulicy Wielopolskiej w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.