Previous
Next

Nabór wniosków w ramach odnawialnych źródeł energii

MIASTO DĘBICA - HERBNadal trwa nabór wniosków w projekcie pn.  „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw z terenu miasta Dębica”  Wnioski przyjmowane będą do czasu osiągnięcia przez miasto określonych dla projektu wartości granicznych, w których łączna moc instalacji z OZE nie przekracza 2 MW przy energii słonecznej oraz 5 MW przy energii biomasy, jednak nie później niż do końca września br.
Jeżeli wniosek wpłynie po osiągnięciu przez miasto w/w wartości zostanie wpisany na listę rezerwową.
Obecnie trwa weryfikacja techniczna budynków, przeprowadzana przez audytorów z firmy Ekosfera. Audytorzy posiadają stosowne upoważnienia podpisane przez Burmistrza.
Mieszkańcy Dębicy dotychczas złożyli prawie 500 deklaracji udziału w projekcie.  Gmina Miasta Dębica będzie ubiegała się o 70 % dofinansowania  z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014 – 2020.
Wnioski przyjmowane są w następującym zakresie:

  1. dostawa i montaż kolektorów słonecznych
  2. dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych
  3. dostawa i montaż kotłów na biomasę

Wnioski można jeszcze składać w Urzędzie Miejskim w Dębicy, ul. Ratuszowa 2, pokój nr 107.
Więcej informacji można uzyskać pod nr: 14 6838107 oraz 14 6838198.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.