Previous
Next

Nowe boisko wielofunkcyjne przy SP nr 10

boisko wielofunkcyjne przy SP1029 sierpnia 2016 roku na konto Miasta Dębica wpłynęła druga (ostatnia) transza dotacji dla inwestycji pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego i kortu tenisowego przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Wagnera w Dębicy”. Inwestycja realizowana przez Gminę Miasta Dębica, została dofinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.
W sumie, wysokość dofinansowania zadania wyniosła 172 304,00 zł, co stanowi 33% wartości zadania (całkowity koszt to 522 136,23 zł).
Dzięki realizacji przedmiotowego projektu powstał nowoczesny, przyszkolny obiekt sportowy, zawierający następujące elementy:  

  1. Wielofunkcyjne boisko szkolne o nawierzchni poliuretanowej przystosowane do gry w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę.
  2. Kort tenisowy o nawierzchni ze sztucznej trawy.
  3. Ogrodzenie boiska z siatki wraz z 2 bramami wjazdowymi i 4 furtkami wejściowymi.
  4. Wyposażenie boiska i kortu.
  5. Odwodnienie boiska (drenaż) oraz przyłącze kanalizacji deszczowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.