Previous
Next

Nagrody w akcji promocyjnej „Z paszportem przez Gminę Dębica” wylosowane

13578913_1054872451244572_79245743_nW związku z przeprowadzonym dnia 16.09.2016 r. losowaniem nagrody głównej w Akcji Promocyjnej pn. „Z paszportem przez Gminę Dębica” informujemy, że nagrody otrzymują:

Adam Gargas (CKiB01)- Kolacja dla czterech osób w Pappas Pizza&Cafe Dębica lub Pilzno,

Dariusz Kucia (4) – Bilet Rodzinny 2+2 do Parku Rozrywki Zatorland,

Małgorzata Gasiciel (19) – Voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w drukarni ZET,

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Urzędu Gminy Dębica, pokój nr 35; dnia 23.09.2016 r (piątek) w godzinach 7.30-15.30.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólna zabawę i zapraszamy za rok.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.