Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwany ! Policja prosi o pomoc !

ss819146041Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy poszukują 29-letniego Piotra Pietruszewskiego, ostatnio zamieszkałego w Dębicy. Piotr Pietruszewski poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie, podejrzany jest  o popełnienie przestępstwa z art. 258 § 1 kk i inne.
Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, tel. (14) 670 63 22 albo z dyżurnym komendy tel. (14) 670 63 10 lub 997.
źródło;http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.