Previous
Next

Potrącenie 11-letniej rowerzystki w Grabinach

PolicjaFunkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wczorajszego potrącenia nastoletniej rowerzystki. W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 11-letnią mieszkankę Grabin.
Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 8 rano w Grabinach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem punto nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła jadącą przed nią rowerzystkę, która w tym czasie wykonywała manewr skrętu w lewo. Poszkodowaną 11-latkę przewieziono do dębickiego szpitala.
Kierująca fiatem, 39-letnia mieszkanka tej samej miejscowości była trzeźwa. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili dokumentację niezbędną do dokładnego wyjaśnienia okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.
 
źródło; http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.