Previous
Next
Previous
Next

Potrącenie dwóch kobiet

PolicjaDzisiaj  po godzinie 10 na przejściu w pobliżu Firmy Oponiarskiej przy ul. 1-Maja w Dębicy potrącone został dwie kobiety.  Obie poszkodowane trafiły do szpitala.Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Jest to już kolejny wypadek na tej ulicy, w marcu 2 lata temu w tej samej okolicy został ze skutkiem śmiertelnym potrącony 75-letni mężczyzna.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.