Previous
Next
Previous
Next

Wystawa grupy „Kontrast”

kontrastGaleria Sztuki MOK oraz autorzy zapraszają na otwarcie wystawy grupy plastycznej „Kontrast”. Wernisaż odbędzie się 7 października br. o godz.19.00.
Grupa plastyczna „Kontrast” powstała na początku 2009 roku w związku z przygotowaniami do wystawy w Łucku. Zrzesza ona siedmioro artystów z Lubelszczyzny: Martę Andałę, Hannę Korzeniowską, Leszka Niewiadomskiego, Renatę Owczaruk, Jarosława Struka, Zbigniewa Strzyżyńskiego i Małgorzatę Wzorek. Łączy ich wspólne zainteresowanie pejzażem rozumianym i przetwarzanym w bardzo różny sposób, wspólny od kilku lat pobyt na plenerach malarskich i zawiązana na nich przyjaźń. Artyści z grupy „Kontrast” wykazują się dużą aktywnością.
W lutym 2009r. w Art. Gallery w Łucku na Ukrainie odbyła się ich pierwsza wystawa na której prezentowali ponad 80 obrazów, kolejne miały miejsce w Lublinie, Chełmie, Warszawie, Kazimierzu Dolnym, Kuge (Dania), Włodawie, Białymstoku, Węgorzewie i Srokowie, Gdańsku, Lwowie (Ukraina), Lublinie i Gdyni.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.