Previous
Next
Previous
Next

Remonty cmentarzy z wyższą dotacją

14448946_1157664214298687_4387830039097800898_nCo prawda zakończono prace rekonstrukcyjno-odtworzeniowe na cmentarzach wojennych w Łękach Górnych i Słotowej, ale temat pozostaje nadal aktualny. Wojewoda Podkarpacki zwiększył bowiem plan wydatków budżetu państwa, dzięki czemu gmina otrzymała dodatkowe 16 tys. zł na pokrycie kosztów remontów cmentarzy w Łękach Górnych, Słotowej oraz Pilźnie, gdzie dokonano konserwacji muru oraz pomnika centralnego.
Na cmentarzu w Pilźnie przewidziano jeszcze stworzenie ogrodzenia, a także pielęgnację drzew. W sumie prace rekonstrukcyjno-odtworzeniowe będą kosztować prawie 90 tys. zł i są dofinansowane z Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w Warszawie i z budżetu wojewody podkarpackiego.
źródło;Gmina Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.