Previous
Next
Previous
Next

Próba uruchomienia systemów alarmowych

1568331806Zgodnie z kalendarzowym planem działania obrony cywilnej województwa podkarpackiego i powiatu dębickiego na 2016 r., 27 września od godziny 13.00 – 13.15 zostanie przeprowadzony trening systemu wykrywania i alarmowania, głośna próba uruchomienia systemów alarmowych.
Zostaną wyemitowane poniższe sygnały akustyczne:
o godzinie 13:00 sygnał alarmowy – dźwięk modulowany – trwający 3 minuty
o godzinie 13:15 dźwięk ciągły trwający 3 minuty oznaczający odwołanie alarmu.
źródło;Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.