Previous
Next
Previous
Next

Strażacy się nie nudzą…

firefighter-484541_1920Kolejny zapracowany poniedziałek strażaków z naszego powiatu. Łącznie wzywani byli 6-krotnie. W Dębicy na ulicy Sokola gasili płonący samochód, zaś na ulicy Sandomierskiej usuwali skutki kolizji drogowej. Kolejny wypadek do którego wzywani byli nasi strażacy miał miejsce na drodze DW 985 w okolicach Pustyni. Oprócz tego interwencje dotyczyły poszukiwania osoby zaginionej z Dębowej , dostarczenia wody do Bukowej oraz miejmy usunięcia gniazda agresywnych owadów z ul. Energetycznej w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.