Previous
Next
Previous
Next

Wakacyjny wolontariat młodzieży

1283219287Wakacje, to upragniony czas odpoczynku i relaksu od obowiązków szkolnych i domowych  ale to również czas kiedy schroniska zapełniają się po brzegi niechcianymi zwierzętami.  Wolontariusze Klubu Miłośników Wolontariatu „Azorkowo”  zrzeszającego dzieci i młodzież z terenu Gminy Dębica oraz Młodzieżowego Koła Przyjaciół Zwierząt  „Psi Azylek u Jakuba ” przy Zespole Szkół w Brzeźnicy  swój wolny czas postanowili poświęcić na pomoc dla bezdomnych i porzuconych psów z przytuliska w Zawadzie. Młodzi Wolontariusze organizowali wakacyjne akcje  dla przytuliska w Zawadzie. Uczestniczyło w nich wielu mieszkańców z powiatu dębickiego. Młodzieżą opiekowali się również dorośli Wolontariusze. Przez miesiąc lipiec i sierpień uczniowie ze szkół w Nagawczynie, Stobiernej, Paszczynie i Brzeźnicy systematycznie odwiedzali przytulisko, pomagali w porządkach, poszukiwaniu domów dla porzuconych psów  a przede wszystkim dbali, aby psy wychodziły z kojców na spacery.
 
 
źródło;Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.