Previous
Next
Previous
Next

Przekazanie Memoriału Smoleńskiego na rzecz miasta

img_7679Na początku września nastąpiło oficjalne przekazanie pomnika „Memoriał Smoleński” na rzecz miasta Dębicy. Umowę w tej sprawie podpisali: w imieniu likwidowanego stowarzyszenia poseł Jan Warzecha, a w imieniu miasta – burmistrz Mariusz Szewczyk. Pomnik znajdujący się na Placu Mikołajkowów został sfinansowany z dobrowolnych wpłat członków Stowarzyszenia Społeczny Komitet Budowy Pomnika Lecha Kaczyńskiego i Pozostałych Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Dębicy. Memoriał został uroczyście odsłonięty 12 kwietnia 2014.
Źródło: Strona internetowa Jana Warzechy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.