Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy w Brzeźnicy

policjaFunkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzeźnica. Poszkodowanego 31-letniego mężczyznę karetką pogotowia przewieziono do szpitala.
Zgłoszenie o wypadku drogowym oficer dużurny dębickiej policji odebrał wczoraj około godz.16.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem, 31-letni mieszkaniec Dębicy, wjechał w tył prawidłowo jadącego ciężarowego mana. Rannego motorowerzystę przetransportowano do szpitala w Mielcu.
Przeprowadzone badanie alkomatem kierującego manem, 62-letniego mieszkańca Mielca oraz kierującego jednośladem, wykazało, że byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
 
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.