Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka Kreatorem Przedsiębiorczości w powiecie dębickim

29.09.2016 JASIONKA ZLOTA SETKA FIRM PODKARPACIA RANKING ZESTAWIENIE NAJWIEKSZYCH FIRM NA PODKARPACIU GALA CWK CENTRUM WYSTAWIENNICZO KONGRESOWO FOT KRZYSZTOF KAPICA
GALA W CENTRUM WYSTAWIENNICZO KONGRESOWO . FOT KRZYSZTOF KAPICA

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA została ogłoszona liderem w powiecie dębickim, otrzymując tytuł „Kreatora Podkarpackiej Przedsiębiorczości” podczas Gali rankingu „Złota Setka”, organizowanej przez „Gazetę Codzienną Nowiny” i Małopolski Instytut Gospodarczy. Firma uplasowała się również na wysokiej 10. pozycji w klasyfikacji ogólnej. Awansowała tym samym o jedno miejsce w porównaniu do poprzedniej edycji zestawienia.
To już dziesiąta edycja rankingu „Gazety Codziennej Nowiny” – „Złota Setka”, który prezentuje największe firmy zlokalizowane na Podkarpaciu. Zestawienie od wielu lat jest cennym źródłem informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych w tym regionie. Nie mogło zabraknąć w nim FFiL Śnieżka SA, jednego z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, spółki z ponad 30-letnią tradycją biznesową.
Śnieżka uplasowała się na 10. pozycji w klasyfikacji ogólnej zestawienia „Złota Setka” i znalazła się w klasyfikacji tzw. „Złotych Dziesiątek”, prezentujących podkarpackie przedsiębiorstwa według różnych kategorii. Zajmując 8 miejsce na „Liście Największych Pracodawców” oraz uzyskując 4 notę w zestawieniu podkarpackich spółek giełdowych Śnieżka potwierdziła swoją wysoką pozycję w regionie. Dodatkowo otrzymała zaszczytny tytuł „Kreatora Przedsiębiorczości” w nowej kategorii konkursowej, która zadebiutowała w tegorocznej, jubileuszowej edycji rankingu. Jest to wyróżnienie dla liderów w 25 podkarpackich powiatach. – Jako firma działająca globalnie, zawsze podkreślamy swoje przywiązanie do korzeni, tym bardziej cieszy nas, że również w takim kontekście jesteśmy zauważani i doceniani – mówiła podczas gali Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.
Za opracowanie metodologii konkursu odpowiadał Małopolski Instytut Gospodarczy. Podstawowe zestawienie zostało ustalone na podstawie wartości przychodów ze sprzedaży.
Uroczysta Gala rankingu „Złota Setka”, na której zostały przedstawione wyniki, odbyła się 29 września br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Aleksandra Małozięć –Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA, odebrała nagrodę z rąk Adama Hamryszczaka, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Roberta Glinkowskiego, Prezesa rzeszowskiego oddziału Polska Press.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.