Previous
Next
Previous
Next

„Śluby panieńskie” ponownie na scenie

sluby_pl_nowyPo uroczystych premierach, „Śluby panieńskie” Aleksandra Fredry, w wykonaniu dębickiego Teatru „Kurtyna”, zostaną dwukrotnie wystawione na deskach Domu Kultury „Śnieżka”. Pierwszy spektakl zaplanowano 25 września, kolejny – 1 października, oba rozpoczną się o godz.18.
Aleksander Fredro
„Śluby panieńskie”
Premiera: Lwów, 1833 r.
Obsada:
Pani Dobrójska – Monika Sroczyńska, Agata Żmuda
Aniela – Julia Bukała, Agnieszka Górska
Klara – Kinga Świerk
Radost – Piotr Szyper
Gustaw – Szymon Zieliński
Albin – Bartosz Piechota, Marek Szalwa
Jan – Marek Szalwa, Bartosz Piechota
Realizacja:
Reżyseria i opracowanie muzyczne:
Robert Chodur
Asystent reżysera, inspicjent:
Dominika Migoń
Współpraca scenograficzna:
Ryszard Kucab
Światło, dźwięk:
Krzysztof Czernia
Makijaż:
Izabela Sadko
Prace krawieckie:
Krystyna Wiktor
Montażysta:
Bronisław Drzyzga
Bilety w cenie 20 zł, 10 zł – ulg. do nabycia w DK „Śnieżka”, ul. E. Bojanowskiego 18, tel. 14 670 31 67.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.