Previous
Next
Previous
Next

Uprawiali konopie na ogródkach działkowych

policja 2Funkcjonariusze dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców Pustkowa Osiedla. 22-latkowie uprawiali konopie indyjskie na terenie Pustkowa Osiedla i znajdujących się tam ogródków działkowych.
Prowadzone przez policjantów wydziału kryminalnego działania, doprowadziły ich w czwartek do miejsca w Pustkowie, gdzie rosły dwa krzaki konopi. Funkcjonariusze zatrzymali pierwszego z podejrzanych, w chwili gdy przyszedł podlać rośliny. Zaskoczony mężczyzna usiłował uciec. Podczas zatrzymania naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza uderzając go pięściami. 22-latek przyznał się do uprawy kolejnego krzewu konopi na terenie Pustkowa.
Tego samego dnia policjanci ujawnili krzak konopi indyjskich na terenie rodzinnych ogródków działkowych w Pustkowie Osiedlu. W budynku altanki znaleziono susz roślinny o wadze 3,7 g oraz jeden krzew konopi. Okazało się, że 22-letni syn właściciela, bez wiedzy ojca, uprawiał ujawniony krzak. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty, do których się przyznali.
Teraz odpowiedzą za uprawianie konopi indyjskich, posiadanie suszu roślinnego, a jeden z nich dodatkowo za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.
Postępowanie Prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło;http://www.podkarpacka.policja.gov.pl

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.