Previous
Next
Previous
Next

„Witaj w Klubie” – mali bilardziści

bilardKolejny raz chłopcy i dziewczęta z Palcówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” działających przy Miejskim ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Świetlicy „Iskierka” działającej przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie mogły stanąć w szeregu z trenerem kadry narodowej juniorów w Bilard, Panem Piotrem Kędziorem.
Sportowy Klub Bilardowy Pino dzięki pozyskanym środkom z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie w ramach programu „Witaj w Klubie” wypełnia czas wolny 40 dzieci z terenu Miasta                                i Gminy Dębica.
Pod okiem fachowca dzieci uczą się nie tylko technik gry w bilard lecz również odpowiedzialności, kontroli nad emocjami czy zdrowej rywalizacji. Celem programu jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży jak również stworzenie dla nich możliwości rozwoju.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz projekt został pozytywnie zaopiniowany przez Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie. To dowód na to, że bilard cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jestem przekonany, że program przyniesie oczekiwane rezultaty  mówi Piotr Kędzior.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.