Previous
Next
Previous
Next

Wyniki ankiety dotyczącej nowych replik

DSC_0115Centrum Edukacji Ekologicznej przeprowadziło w miesiącu sierpniu ankietę dot. wyboru replik, które zostaną zakupione w ramach powiększenia Parku Owadów i Pajęczaków w Stobiernej. Poniżej prezentujemy wyniki badań opinii publicznej, które zostaną wzięte pod uwagę przy, kolejnych planowanych inwestycjach.
Motyl Rusałka Pawik 14 głosów
Stonka Ziemniaczana 6 głosów
Gąsienica Motyla 6 głosów
Pająk Kwietnik 4 głosy
Pchła 4 głosy
Mszyca 2 głosy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.